Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Київ, пр. Визволителів, 3
м. Київ, пр. Визволителів, 3
Телефони: 067 419 33 45 097 337 95 66
● Пн-Пт: з 10.00 до 18.00
● Сб-Нд: Вихідний
067 419 33 45 097 337 95 66 Замовити дзвінок

Купити чай Байхао Іньчжень

Бай Хао Інь Чжень "Срібні Голки"
0
В наявності
Код товару: 13001
Бай Хао Інь Чжень "Срібні Голки" – це найвитонченіший китайський чай з легким і вишуканим смаком, який не завжди зрозумілий шанувальникам насичених чорних чаїв. Цей елітний білий чай складається з чайних бруньок, що не розкрилися, зовні нагадує злегк..
110грн.
Продано
Бай Хао Інь Чжень преміум
0
Нет в наличии
Код товару: 13002
Бай Хао Інь Чжень преміум – це елітний білий чай, що містить витягнуті білі бруньки, вкриті сріблястим ворсом. Чайний настій прозорий, з ледь вловимим золотистим відливом. Смак витончений і легкий, з тонкою персиковою та квітковою нотою. Освіжає, вга..
170грн.
Купити чай Байхао Іньчжень

✔️Бай Хао Інь Чжень – це знаменитий білий чай з Китаю, що славиться своєю вишуканістю та витонченістю, та містить виключно добірні чайні бруньки. Зовні чай нагадує сріблясто-білі голочки, вкриті тонкими ворсинками, що красномовно відображено у його назві, яка звучить "Срібні Голки з білим ворсом". Особливо славляться Срібні Голки з півночі провінції Фуцзянь, а саме, повітів Фудін та Чженхе. Там культивують чайні кущі сорту Да Бай Ча, особливістю яких є рання вегетація, що зазвичай припадає на період кінця лютого. Важливо встигнути зібрати соковиті чайні бруньки, поки вони ще не встигли розкритися в листочки. При зборі Бай Хао Інь Чжень дотримуються суворих правил, що є необхідними для отримання якісного чаю. Бруньки для Срібних Голок збирають рано вранці, в ясну та безхмарну погоду. Збиральникам чаю забороняється вживати продукти з різким запахом, такі як цибуля, часник, алкоголь, нікотин, щоб не вплинути на делікатний аромат Срібних Голок. Збір чайних бруньок здійснюється вручну, при цьому не можна збирати бруньки, поїдені комахами, порожнисті, мляві або фіолетового кольору. Враховуючи такий трудомісткий процес збору, ціна Бай Хао Інь Чжень є досить високою. У давнину купити чай Срібні Голки міг лише вищий аристократичний прошарок, наближений до імператора. Особливості виготовлення цього чаю зберігалися в секреті, а його вивезення з Китаю було заборонено і суворо каралося. Ситуація почала поступово змінюватися з 1796 року, коли ці обмеження було знято і торгівля Китаю з Європою стала стрімко розвиватися. На щастя, в даний час усі бажаючі можуть оцінити витонченість та аристократичність Бай Хао Інь Чжень, незважаючи на те, що цей чай залишається досить дорогим.

✔️Який на смак Бай Хао Інь Чжень?

Смак чаю Бай Хао Інь Чжень дуже делікатний та витончений, з ледве вловимими квітковими та персиковими нотками. Смак Срібних Голок не всі можуть гідно оцінити з першого ковтка, особливо шанувальники насичених червоних чаїв. Проте розкуштувавши його, потрапляєш під чарівність його легкості та витонченості. Щоб підкреслити вишуканість Срібних Голок, цей чай краще заварювати в скляному посуді, милуючись чистотою прозорого світло-золотистого чайного настою і чайними бруньками, що кружляють при заварюванні.

✔️Який ефект від Бай Хао Інь Чжень?

Ефект Бай Хао Інь Чжень тонізуючий та освіжаючий. При всій оманливій легкості та прозорості Срібних Голок, чайні бруньки містять значну кількість кофеїну. Цей чай допоможе збадьоритися, чудово освіжить та вгамує спрагу. Якщо ж ви хочете, щоб чай вплинув м'якше, можна знизити кількість кофеїну, зливши перший чайний настій через хвилину після заварювання.

✔️Чим корисний Бай Хао Інь Чжень?

Оскільки малооброблені чайні бруньки зберігають величезну кількість цінних речовин, Бай Хао Інь Чжень насичений антиоксидантами, вітамінами, мікроелементами, амінокислотами та іншими корисними сполуками. Тому рекомендуємо його усім, хто хоче поправити здоров'я. Чай Срібні Голки зміцнює імунітет і захищає від вірусних захворювань, має дезінтоксикаційну дію, а також протистоїть негативному впливу вільних радикалів. Цей елітний білий чай сприяє омолодженню шкіри та розгладжує дрібні зморшки, крім цього захищає від надмірної дії ультрафіолету. Безперечна користь Бай Хао Інь Чжень для серця та судин, а також нормалізації ліпідного обміну та показників рівня холестерину. Цей білий чай сприятиме схуднення і при регулярному вживанні, поряд з помірними фізичними навантаженнями, допоможе позбавитися зайвих кілограмів. М'яко тонізуючий ефект Бай Хао Інь Чжень зніме втому та зарядить бадьорістю на цілий день. Чай Срібні Голки – це джерело здоров'я та гарного настрою.